اعضای کمیسیون‌ها ـ دوره هشتم

کمیسیون کارآموزی و اختبار

رییس؛ دکتر علی طالع زاری

اعضا؛

  1. محمداسمعیل دائمی
  2. علیرضا زارع تیموری
  3. حمیدرضا عباسی منش
  4. مجید اسماعیلی

کمیسیون پارلمانی

رییس؛ کریم شادمهر

اعضا؛

  1. مهدی فرزانگان
  2. عباس آریان پور
  3. جمشید بهلکه
  4. محمدتقی پهلوانی
  5. ابوالحسن پهلوانی

کمیسیون آموزش و پژوهش و انتشارات

رییس؛ علی اکبر اسمعیلی

اعضا؛

  1. ابوالفضل دنکوب
  2. صالح یمرلی
  3. دکتر محمد غلامعلی زاده کجو
  4. حمیدرضا اسماعیلی
  5. غلامرضا رستمی فر
  6. محمدعلی عسگری
  7. امین گلمحمدی
  8. عبدالرضا احمدی لیوانی
  9. محمد شاه علی
  10. دکتر شهرزاد اونق
  11. آسیه ملکان
  12. الهام کتولی نژاد

کمیسیون حمایت از زندانیان

گرگان/ رییس؛ محمدرضا حبیبی

اعضا؛

  1. ابوالفضل امراللهی
  2. الهه عامریان
  3. سیدمحمود قریشی
  4. حسین امیرخانی

گنبد/ رییس؛ احسان قزلجه

اعضا؛

  1. معصومه حسینی
  2. رضا قلعه قافی
  3. الهام عزیززاده
  4. مریم بازیار
  5. غلامرضا لک آزاد

کمیسیون رفاه و گردشگری

رییس؛ محمدحسین سیفی

اعضا؛

  1. جواد سندگل
  2. مهدی ابراهیم زاده
  3. مهدی خلیلی
  4. آرزو پسرکلو

کمیسیون ورزش

رییس؛ دکتر جواد جوادمنش

اعضا؛

  1. امان محمد ارتق زاده
  2. سعید نیری گلخیلی
  3. سیف الدین سلطانی یلمه
  4. فاطمه طیبی
  5. محسن خواجوی
  6. عبدالحلیم قرنجیک
  7. محسن لک زائی
  8. فرید روحی نژاد
  9. ابوذر دوست پرست

کمیسیون بازرسی

کمیسیون روابط عمومی

رییس؛ سیمین دیلمی

اعضا؛

  1. سمیه یحیی نژاد
  2. مرضیه صیادی
  3. صلاح الدین عالمی
  4. زهرا شکرپور
  5. مجید مقسم
  6. زهرا قجر حیدرآبادی
  7. الهام کتولی نژاد
  8. سمیه اسپانلو
  9. ملیحه باقری
  10. سیده سوسن زرینی

کمیسیون انفورماتیک

کمیسیون معاضدت قضایی

گرگان/ مهران درویش متولی (رییس)

اعضا؛

  1. علیرضا رستمی
  2. مارال دادخواه
  3. علی حسن پور
  4. سیدجواد مداحی
  5. بیتا هاشمی راد
  6. آیناز عبدالرسول

گنبد/ محمدتقی عرفانی (رییس)

اعضا؛

  1. محمد نظری
  2. امین مروی
  3. صبور عالمی
  4. طغان دردی کوسه غراوی
  5. مصطفی ایقانی
  6. حسین قزلسفلو
  7. منیره جهانی
  8. الهام ورور

کمیسیون نقل و انتقالات

علی مقسم (رییس)

اعضا؛

  1. یحیی ناهیدی
  2. حسین غم انگیز نوشری
  3. ابوطالب آقایی کناری
  4. احمد قربانی

هیأت امنای مرکز داوری

اعضا؛

  1. غلامرضا اتحادیه
  2. فرهاد توماج
  3. مهدی امامی
  4. مسعود رضایی
  5. محمد اولادی

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.