اخبار کانون، کمیسیون کارآموزی و اختبار | ۱۹ آذر، ۱۳۹۸

کارگاه کارآموزی با موضوعات «اثر تدوین و تنقیح قوانین و مقررات در ارتقای نظام حقوقی کشور» و «نکات حرفه ای و عملی فسخ قرادادها» روز پنجشنبه 1398/09/21 از ساعت 8:45 تا 14 در سالن همایش اتاق بازرگانی گرگان برگزار می شود.

سخنرانان کارگاه اول: دکتر «سیدرحمان سلامت» رییس امور تدوین، تنقیح و انتشارات قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری / دکتر «حمیدرضا اسماعیلی» وکیل دادگستری و عضو هیأت علمی دانشگاه/ «محمد جاهدی» وکیل دادگستری و عضو کمیسیون کارآموزی کانون وکلای گلستان/ دکتر «مجید صفوی» عضو هیأت علمی دانشگاه گلستان

مدرسان کارگاه دوم: دکتر «عیسی امینی» و دکتر «صمد زاهدپاشا» رییس و نایب رییس کانون وکلای دادگستری مرکز

• شرکت کلیه کارآموزان عضو و مهمان کانون وکلای گلستان در کارگاه های آموزشی به عنوان تکلیف کارآموزی ضروری است و مراتب در صورت حضور تا پایان جلسه، در کارنامه آنان درج و گواهی می شود.

• اقتضا دارد حداقل نیم ساعت قبل از شروع کلاس، کارنامه خود را به مسئول مربوطه ارائه و با امضای لیست حاضرین، در کارگاه شرکت نمایید.

تذکر:

• در صورت تأخیر بیش از ۱۵ دقیقه، کارنامه کارآموز اخذ نمی شود و غیبت تلقی می گردد و در صورت گذشتن از حدنصاب، نمره منفی محاسبه شده و از نمره نهایی اختبار کسر خواهد شد. همچنین ترک جلسه قبل از پایان نیز به منزله غیبت محسوب می شود.

  • وکلای محترم دادگستری نیز می توانند در صورت تمایل، در این کارگاه ها شرکت نمایند.

«روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.