اخبار کانون | ۱۸ اسفند، ۱۳۹۴

اولین دوره مسابقات والیبال کانون های وکلای دادگستری ایران «جام استقلال» از صبح امروز (18 اسفندماه) با شرکت 5 تیم والیبال کانون های مرکز، اصفهان، خراسان، قزوین و گلستان در سالن شهید گرزین شرکت گاز آغاز و تا 21 اسفندماه به طول خواهد انجامید.

.

IMG_0415

با برگزاری آیین افتتاحیه و حضور تیم های کانون های وکلای دادگستری ایران در گرگان؛

زنگ آغاز مسابقات والیبال جام استقلال در گرگان به صدا درآمد

زنگ آغاز اولین دوره مسابقات والیبال کانون های وکلای دادگستری ایران «جام استقلال»، با برگزاری مراسم افتتاحیه و حضور تیم های شرکت کننده در گرگان به صدا درآمد.

اولین دوره مسابقات والیبال کانون های وکلای دادگستری ایران «جام استقلال» از صبح امروز (18 اسفندماه) با شرکت 5 تیم والیبال کانون های مرکز، اصفهان، خراسان، قزوین و گلستان در سالن شهید گرزین شرکت گاز آغاز و تا 21 اسفندماه به طول خواهد انجامید.

بعد از مراسم افتتاحیه این بازی ها، تیم های کانون گلستان و قزوین دیدار افتتاحیه را برگزار کردند که با پیروزی 3 بر 2 میزبان به پایان رسید. در دومین بازی انجام شده در این روز، تیم کانون مرکز (تهران) نی زبا همین نتیجه از سد تیم خراسان گذشت.

تیم کانون گلستان با ترکیب یحیی ناهیدی، علی اصغر منصوریان، سید آرمان حسینی منش، جمشید بهلکه، امان محمد ارتق زاده، سیف الدین سلطانی یلمه، شمس الدین سلطانی یلمه، مهدی رضانژادی، عبدالجلیل ایزدی و جواد جوادمنش و سرمربیگری «عزیز علی نژاد» در این رقابت ها حاضر شده است.

سرپرست فنی کل مسابقات والیبال کانون های وکلای دادگستری ایران «جام استقلال» بر عهده «هادی محرابی پور» است.

IMG_0457

سخنرانی صادق ریاضی رییس کانون وکلای دادگستری گلستان در مراسم افتتاحیه این مسابقات؛

آفرین جان آفرین پاک را                                               آنکه جان بخشید و ایمان، خاک را

اینک که بهار آرام آرام از راه می رسد و طبیعت گلستان جان تازه می گیرد و زیباییهایش را به رخ می کشاند، کانون وکلای دادگستری گلستان افتخار دارد که پذیرای وجود پرمهر همکاران ورزشکار خود، در اولین دوره مسابقات والیبال «جام استقلال» با مشارکت کانون های محترم مرکز، اصفهان، خراسان، قزوین و گلستان باشد.

اهمیت استقلال نهاد وکالت بر آنان که دل در گرو عدالت و دادورزی سپرده اند، پوشیده نیست. جوهره ذاتی و عنصر حیاتی وکالت، استقلال و اجتناب از مداخله و تسلط قوای عمومی است.

استقلال کانون های وکلای دادگستری و نهاد وکالت از آنچنان اهمیتی برخوردار است که جا دارد برای آگاه ساختن مردم و مسئولین، به ضرورت وجودی آن، تمامی مساعی خود را مصروف سازیم.

حضار گرامی؛ همکاران ورزشکار

ماگردهم آمدیم تا در این آوردگاه ورزشی ـ که قرین جوانمردی است ـ استقلال نهاد وکالت دادگستری را پاس بداریم و صد البته درخت دوستی در قلب های یکدیگر بکاریم و جسم و روح خود را قوی سازیم؛ «ز نیرو بود مرد را راستی ـ ز سستی کژی زاید و کاستی»

همکاران ارجمند؛ در اهمیت ورزش و تحرک بدنی همین بس که در مقررات هماهنگ حرفه وکالت در جامعه اروپا آمده است؛ «وکیل باید مراقب سلامتی خود باشد». انجام این مهم، در فضای پرتنش و جانکاه کنونی، برای وکیل ایرانی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

جامعه وکالت و هیأت مدیره کانون گلستان بر خود می بالد که در اوقاتی خوش میزبان شما همکاران ورزشکار و مربیان عزیز و همراهانتان می باشد. گامهایتان استوار و پنجه هاتان قوی و آبشار عمرتان هماره رونده و درخشنده باد. پیروز باشید.

 

* بازی های بعدی تیم کانون گلستان؛

پنجشنبه ساعت 9 صبح؛ کانون گلستان ـ کانون خراسان

پنجشنبه ساعت 18:30 ؛ کانون گلستان ـ کانون اصفهان

جمعه ساعت 9 صبح؛ کانون گلستان ـ کانون مرکز

 

*برنامه کل مسابقات به شرح ذیل است؛

برنامه والیبال

 

«روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.