اخبار کانون | ۳۰ تیر، ۱۳۹۶

گزارش کمیسیون کارآموزی کانون گلستان در دوره پنجم هیأت مدیره


به نام خدا
با عرض ادب و احترام ؛
کمیسیون کارآموزی یکی از ارکان مهم کانون وکلاست که وظایف و اختیارات آن در قانون مشخص شده و تا حدود زیادی مستقل عمل میکند .
اعضای کمیسیون توسط هیات مدیره انتخاب میشوند و هر عضو آن باید شرایط عضویت در هیات مدیره را داشته باشد و این امر نشان از اهمیت این کمیسیون دارد .
در دوره پنجم آقایان ؛ مومن (به عنوان رییس )سلیمانی ، شاه نظری ، مقسم و دائمی که از وکلای شاخص و مجرب و باسابقه عرصه وکالت میباشند متحمل زحمت در این حوزه و عهده دار اداره این رکن رکین بوده اند .
حضور این همکاران گرامی موجب شد تا امور این حوزه به آنها واگذار شده و هیات مدیره به امور مهم دیگری بپردازد.گزارش ریاست محترم کمسیون جناب آقای مومن حکایت از اقدامات مفیدی دارد که در حوزه کارآموزی صورت پذیرفته است و جای قدردانی دارد البته تنها توصیه اینجانب دائر بر اینکه برنامه آموزشی مدون و مشخصی تدارک دیده شود تا به وضوح مشخص باشد که کارآموزان محترم از بدو تا ختم دوره چه دروس و مباحثی را در چه مقطع زمانی باید فرا گیرند و در چه کارگاههایی باید شرکت کنند.ظاهرا به علت تراکم کار عملیاتی نشد هرچند تلاش هایی در این خصوص صورت پذیرفت و امیدوارم در دوره بعدی به این مهم توجه جدی تری به عمل آید .
در عین حال باید پذیرفت که کار در کمسیون کارآموزی بسیار فشرده و طاقت فرسا است و دور از انصاف است که زحمات دوستان ما نادیده انگاشته شود …
در پایان بار دیگر از اعضای محترم کمیسیون یادشده و همه عزیزانی که با کمسیون کارآموزی خالصانه همکاری داشتند تشکر میکنم و بهترینها را برایشان آرزو می کنم.

(صادق ریاضی – رییس کانون )

کمیسیون کارآموزی

 

 

 

«روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.