اخبار کانون | ۳۰ تیر، ۱۳۹۶

همانگونه که پیش از این معروض داشتم اقداماتی که در دوره پنجم به منصه ظهور رسیده مبتنی بر تلاشهایی است که همکاران ما در ادوار گذشته هیات مدیره ها انجام داده اند. لازم میدانم از یکایک اعضای محترم هیات مدیره دوره پنجم تشکر ویژه داشته باشم.


به نام خدا

با عرض ادب و احترام ؛

همانگونه که پیش از این معروض داشتم اقداماتی که در دوره پنجم به منصه ظهور رسیده مبتنی بر تلاشهایی است که همکاران ما در ادوار گذشته هیات مدیره ها انجام داده اند.

لازم میدانم از یکایک اعضای محترم هیات مدیره دوره پنجم تشکر ویژه داشته باشم از جناب عرفانی عزیز که با پختگی و نظم و تجارب ارزنده و ظرافت طبع و حسن خلق، جلسات ما را رونق می بخشیدند .

از جناب منصوریان که همواره بی ادعا و پرتلاش ظاهر شدند و وجودشان منشا خیر و نیکی بوده و هست و خالصانه یاور ما بوده اند .از جناب پرتوی عزیز که معرفت و دانش ایشان مدکار ما بوده و نگاه اصولی و عمیق ایشان به امور درخور تحسین بوده است و سرانجام تشکر میکنم از جناب مومن که فعال و پر تلاش ظاهر شدند و علاوه بر اداره امور پرحجم کمسیون کارآموزی، در هیات مدیره نیز مساعی لازم را مبذول داشتند و از نقطه نظرات صایب ایشان بهره برده ایم .

فرصت را مغتنم می‌شمارم از جناب شکیبای نجیب و مهربان و نیز زعفرانی عزیز و بی تکلف که سالها به کانون خدمت کرده اند، تشکر می کنم

از تمامی کارکنان محترم کانون جناب شادروح که مسئولانه و با دقت زیاد به کمک خالصانه خانم مولانا و آقای شهری عزیز امورمالی کانون را مدرن و کارآمد کرده اند،بی نهایت سپاسگزارم .

از سرکار خانم ریاضی که کلیه امور مربوط به نقل و انتقالات همکاران را برنامه ریزی و پیگیری کردند و نیز مددکار کمسیون کارآموزی بودند و امور مربوط به وکالت تسخیری را نیز رتق و فتق کرده اند تشکر میکنم .

از جناب رعیت که زحمات بسیار زیادی کشیده اند بسیار سپاسگزارم .

از سرکار خانم مسلمی پور که در عرصه های گوناگون چون دفتر دادسرا و دادگاه و CMS و کانال و سایت رسمی کانون و معاضدت و.. با دقت و نظم زیاد مددکار ما بوده اند ،تشکر می کنم .

از جناب زوار که در دفتر کانون علاوه بر امور رایانه ای عهده دار کارهای زیادی هستند و زحمات زیادی کشیده اند تشکر میکنم .

همچنین از خانم خنور که زحمت زیادی را در دفترکانون می کشند بسیار سپاسگزارم .

و تشکر فراوان دارم از همکار ارجمند جناب ابراهیم نژاد که با ورود به کانون روح تازه ای به فعالیت های کانون بخشیده اند و در ساماندهی بسیاری از طرحها و اداره امور داخلی کانون بسیار مسئولانه و پر تلاش ظاهر شدند .

سر انجام

از همکاران بیشماری که در این دوره مددکار ما بوده اند و قادر به ذکر نام آنها نیستم بسیار سپاسگزارم . بدرود…

(صادق ریاضی – رییس کانون )

 

 

 

«روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.