اخبار کانون، کمیسیون کارآموزی و اختبار | ۰۹ آذر، ۱۴۰۰

کارگاه کارآموزی با موضوع “سبب جدید در مرحله تجدیدنظر” روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ از ساعت ۹ در سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری گلستان برگزار می شود. حضور تمامی کارآموزان طبق برنامه زمان بندی شده در این کارگاه الزامی است.

اخبار کانون، کمیسیون کارآموزی و اختبار | ۰۲ آذر، ۱۴۰۰

کارگاه کارآموزی با موضوع “مدیریت دفاع در امور کیفری” روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ از ساعت ۹ در سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری گلستان برگزار می شود. حضور تمامی کارآموزان طبق برنامه زمان بندی شده در این کارگاه الزامی است.

عمومی | ۳۰ آبان، ۱۴۰۰

اداره کل توسعه امور میانجیگری و داوری مرکز توسعه حل اختلاف قوقه قضاییه از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می کند؛ جذب همکاری داوری و میانجی گری به صورت آزمونی و غیرآزمونی/ مهلت ثبت نام تا پایان روز جمعه ۵ آذرماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

اخبار کانون، کمیسیون کارآموزی و اختبار | ۲۴ آبان، ۱۴۰۰

کارگاه کارآموزی با موضوع “تبیین دعاوی مرتبط با بیمه” روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ از ساعت ۱۰ در سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری گلستان برگزار می شود. حضور تمامی کارآموزان طبق برنامه زمان بندی شده در این کارگاه الزامی است.

اخبار کانون، کمیسیون کارآموزی و اختبار | ۱۷ آبان، ۱۴۰۰

کارگاه کارآموزی با موضوع “بررسی آثار فسخ قرارداد” روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ در سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری گلستان برگزار می شود. حضور تمامی کارآموزان طبق برنامه زمان بندی شده در این کارگاه الزامی است.

آرای وحدت رویه |

با عنایت به سیاق عبارات ماده ۴ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر و الحاق موادی به آن مصوب ۱۳۷۶/۸/۱۷ با اصلاحات و الحاقات بعدی، به ویژه عبارت «به هر نحوی به کشور وارد و یا به هر طریقی صادر یا ارسال نماید» و نیز اینکه در بند ۲ ماده ۱ قانون یادشده کلمه «ارسال» محفوف به کلمات «وارد کردن» و «صادر کردن» است و …

اخبار کانون، کمیسیون ورزش | ۱۰ آبان، ۱۴۰۰

در این جلسه با توجه به برگزاری پنجمین المپیاد ورزشی وکلای دادگستری ایران، راهکارهای آماده سازی و افتخارآفرینی تیم های ورزشی این کانون بررسی شد. همچنین جهت ترویج و تشویق اعضای کانون وکلا و خانواده های آنها به امر ورزش، مقرر شد تا مسابقات منظمی در رشته های ورزشی مختلف برنامه ریزی و پس از رفع موانع ناشی از کرونا، برگزار شود.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.