عمومی | ۰۹ شهریور، ۱۴۰۲

رییس و اعضای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان و چند تن از وکلای دادگستری روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ با آیت الله سید «عبدالهادی حسینی شاهرودی» نماینده این استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کردند.

عمومی | ۰۲ شهریور، ۱۴۰۲

جلسه مجمع عمومی فوق العاده کانون وکلای دادگستری گلستان با حضور رییس و اعضای هیئت مدیره کانون و بیش از ۲۰۰ نفر از وکلای دادگستری و کارآموزان وکالت و خبرنگاران، روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ در سالن اجتماعات موسسه فرهنگی میرداماد گرگان برگزار شد.

عمومی | ۰۱ شهریور، ۱۴۰۲

جلسه رییس و اعضای هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان با اعضای جدید دادسرا و دادگاه انتظامی، روز سه شنبه ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ در سالن اجتماعات کانون برگزار شد.

آرای وحدت رویه | ۲۹ مرداد، ۱۴۰۲

واژه «تجدیدنظر» در ماده ۶ قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور اصلاحی ۱۳۹۳، به معنای مطلق اعتراض به رأی است و آراء صادره مراجع قضایی با لحاظ اطلاق واژگان یاد شده، شامل قرارهای نهایی دادسرا نیز می‌گردد، در نتیجه قرارهای نهایی دادسرا با درخواست سازمان بازرسی کل کشور و موافقت دادستان ذی‌ربط، قابل اعتراض در دادگاه کیفری صالح است.

عمومی | ۲۶ مرداد، ۱۴۰۲

اعضای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان، روز پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ با مهندس «رمضانعلی سنگدوینی» نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، در محل کانون وکلای گلستان دیدار و گفت و گو کردند.

عمومی |

اعضای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان به همراه تعدادی از وکلای دادگستری، روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ با «رحمت الله نوروزی» نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.