عمومی | ۰۸ مرداد، ۱۳۹۸

سازمان برنامه و بودجه کشور اعتبار وکالت‌های معاضدتی و تسخیری که در بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور به تصویب رسیده است را ابلاغ کرد.

روابط عمومی کانون وکلای مرکز از ابلاغ اعتبار وکالت‌های معاضدتی و تسخیری که در قانون بودجه سال 1398 به تصویب رسیده است، خبر داد.

حسین محمدنبی رئیس اداره معاضدت کانون وکلای مرکز در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی تسنیم ضمن تأیید این خبر از میزان اعتبار ابلاغ شده اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: مبلغ 8 میلیارد در بودجه سال 98 برای انجام وکالت‌های معاضدتی و تسخیری در نظر گرفته شده است اما از مبلغ ابلاغی آن اطلاعی ندارم.

نیکایی؛ رئیس گروه تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه نیز در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی تسنیم در مورد میزان بودجه ابلاغی گفت: تمامی ابلاغ‌ها 10 درصد کاهش یافته و بودجه 8 میلیاردی به میزان 7 هزار و 200 میلیارد ابلاغ شده است و تخصیص آن نیز متناسب با شرایط خزانه صورت خواهد گرفت.

رئیس اداره معاضدت کانون وکلای مرکز همچنین با اشاره به اینکه 12 سال است که برای این موضوع اعتباری پرداخت نشده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه بودجه باید توسط قوه قضائیه درخواست می‌شد ما صورت‌‌های هر سال را به مالی قوه قضائیه فرستادیم و سال گذشته از آنها خواستیم که برای این دست وکالت‌ها در بودجه ردیف تعیین شود و اعتبار تصویب شده مربوط به این درخواست است.

«روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.